Wykonujemy palety na każdą miarę

Solidnie, szybko, terminowo i zgodnie z projektem!
Prodpal Polska Spółka z o.o.

Wielogóra ul. Kwiatowa 25
26-660 JEDLIŃSK
Tel: 48 321 54 73
Fax: 48 321 54 87
Email: polska@prodpal.com

DZIAŁ HANDLOWY

Wojciech Pietrzyk
Tel. 601 415 514
Email: wojciech.pietrzyk@prodpal.com

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I KADR

Małgorzata Brożyna
Tel. 693 890 870
Email: malgorzata.brozyna@prodpal.com

Izabela Zawadzka
Tel. 693 890 858
Email: izabela.zawadzka@prodpal.com

DZIAŁ LOGISTYKI

Barbara Krakowiak
Tel. 693 890 850
Email: barbara.krakowiak@prodpal.com

Anna Kupidura
Tel. 693 890 830
Email: anna.kupidura@prodpal.com

DZIAŁ PRODUKCJI

Arkadiusz Iwański
Tel. 693 890 840
Email: arkadiusz.iwanski@prodpal.com

Krzysztof Grzyb
Tel. 693 894 415
Email: krzysztof.grzyb@prodpal.com